demo image

Serwis

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

Gdziekolwiek jesteś, z jakimkolwiek problemem - zawsze, kiedy nas potrzebujesz - wezwj nas!

Manitowoc Crane Care

Naszym priorytetem jest aby nasi klienci jak najdłużej korzystali ze sprzętu POTAIN.
To dzięki nam, Manitowoc Crane Care, możecie bez najmniejszych obaw eksploatować
30-letnie żurawie Potain, a nawet jeszcze starsze.
Przez niemal 100 lat produkcji żurawi, Manitowoc rozwinął zaplecze serwisowe, którego celem było zwiększenie czasu eksploatacji sprzętu.

Tel. serwisu:  (22) 543 42 15,  (22) 543 42 16

Jeśli eksploatujesz żuraw Potain, zagwarantujemy Ci:

OSerwis Manitowoc

Części zamienne

Jesteśmy dumni z faktu, iż czas realizacji większości zamówień to 24-48 godz. Jest to możliwe dzięki sprawnym centrom logistycznym oraz stałej adaptacji zaopatrzenia pod kątem klienta. Dostarczamy części do wszystkich, nawet nie produkowanych już modeli POTAIN.
Zależy nam na redukcji kosztów eksploatacji Twojego sprzętu, dlatego gwarantujemy przystępne ceny i dodatkowe rabaty po nawiązaniu stałej współpracy.
Nasi eksperci przygotują dla Ciebie listę rekomendowanych części, dzięki którym bedziesz mógł uniknąć nieprzewidzianych przestojów w pracy.

Naprawy i modernizacje

Wiemy jak ważna jest Twoja inwestycja i że od sprawności żurawia Potain zależy jej powodzenie. Dlatego na każde zgłoszenie usterki reagujemy natychmiast tj. w ciągu 24 godzin. Nasi serwisanci wyposażeni są w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne i naprawcze. Jako producent, posiadamy dostęp do pełnej dokumentacj technicznej oraz wszystkich części zamiennych, co sprawia że potrafimy odtworzyć stan pierwotnej sprawności sprzętu. Z każdej naprawy sporządzamy protokół, który w zależności zakresu napraw, może być wymagany przez Urząd Dozoru Technicznego. Na wykonane usługi, udzielamy gwarancji 6 miesięcy.

Montaż i konserwacja

Zajmij się swoją inwestycją, my zajmiemy się resztą. Zapewniamy pełen wachlarz usług w zakresie logistyki oraz eksploatacji żurawi Potain, zaczynając od specjalistycznego transportu, poprzez montaż i regulację, konserwację w trakcie eksploatacji, aż po demontaż i składowanie. Nasi montażyści i konesrwatorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Oferujemy kontrakty serwisowe, w ramach których cała logistyka może być scedowana na nas lub jednego z naszych dilerów regionalnych.

Doradztwo techniczne

W trakcie eksploatacji żurawia Potain, z pewnością przyjdzie Ci realizować wymagające inwestycje w nietypowych warunkach technicznych, w ograniczonej przestrzeni lub w kolizji z innymi urządzeniami/obiektami. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już na etapie projektowania. nasi eksperci wykonają dla Ciebie niezbędne obliczenia, dostarczą dodatkową dokumentację, pomoga skompletować nietypową konfigurację żurawia Potain. Dodatkową dokumentację i obliczenia dostarczamy w ekspresowym tempie 2-3 dni i zawsze w języku polskim.

Szkolenia

Manitowoc Crane Care posiada dwa duże ośrodki szkoleniowe we Francji i w Niemczech, które zajmują się podnoszeniem kwalifikacji serwisu, operatorów oraz służb dozoru technicznego z całego świata. prowadzimy też szkolenia z zakresu nowych rozwiązań technicznych w żurawiach POTAIN i z zakresu bezpiecznej eksploatacji. Regularne kursy są otwarte dla naszych klientów i tłumaczone na język polski. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, w celu uzyskania aktualnego programu.

Na mocy wspólpracy z ośrodkami szkoleniowymi w Polsce, prowadzimy także szkolenia dla operatorów żurawi, zakończone wydaniem uprawnień UDT - IŻ.

  Harmonogram szkoleń

Copyright 2016 © Manitowoc
Zobacz nasze produkty na