Dokumentacja

Dokumentacja

Zawsze DTR w języku polskim!

Biorąc pod uwagę wszystkich producentów żurawi budowlanych, posiadamy prawdopodobnie najbogatszą i najbardziej kompletną bibliotekę dokumentacji technicznej w języku polskim. Jako filia producenta, możemy dostarczyć kompletne i oryginalne instrukcje eksploatacji i konserwacji każdego wyprodukowanego żurawia marki Potain. Zapewniamy także dokumenty deklaracji zgodności oraz certyfikaty lin i haków.

Czym jest kompletna DTR?

Kompletna Dokumentacja Techniczno-Ruchowa (DTR) nazywana jest potocznie paszportem urządzenia. Oprócz instrukcji eksploatacji i konserwacji, zawiera takie elementy jak: charakterystykę techniczną, wykaz wyposażenia, wymiary i masę elementów, katalog części zamiennych, schematy elektryczne i hydrauliczne, rysunki techniczne, tabele z wartościami sił i nacisków, deklarację zgodności oraz certyfikaty. DTR jest niezbędna do zarejestrowania żurawia w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz do dalszej eksploatacji.


OBOWIĄZKIEM SPRZEDAWCY JEST ZAPEWNIĆ KUPUJĄCEMU KOMPLETNĄ DTR w JĘZYKU POLSKIM!

Kupując żuraw POTAIN w Manitowoc masz gwarancję otrzymania wszelkich niezbędnych dokumentów.
Zawsze w języku polskim.

Mam sprzęt bez dokumentacji...

Manitowoc zawsze dostarczy Ci pełną DTR-kę razem z żurawiem POTAIN. Jeśli jednak nie jesteś naszym klientem i potrzebujesz skompletować dokumentację - nie martw się. Wystarczy, że do nas napiszesz, podając model oraz numer fabryczny urządzenia. Po otrzymaniu zapytania, nasz specjalista sprawdzi oryginalną konfigurację Twojego żurawia i przedstawi wycenę. Należy pamiętać, że każdy żuraw był produkowany w indywidualnej konfiguracji i z indywidualnym wyposażeniem. Z tego względu koszt odtworzenia dokumentacji nie jest stały i zależy od wersji oraz konfiguracji sprzętu.

Copyright 2016 © Manitowoc
Zobacz nasze produkty na